14נובמבר2019

מתנה לבר \ בת מצווה

שנן ושו"ת בתנ"ך מתנה אידיאלית לבר מצווה - בת מצווה

שנן ושו"ת בתנ"ך תוכנה שנועדה מראש לכל גיל.

היכולת לבחור את החומר הנלמד בתנ"ך, מאפשרת להתאים לכל אדם את הלימוד לרמתו הוא.

התכנה תוכל לעניין את הילדים הקטנים שלך, וגם חתני תנ"ך המחפשים אתגרים. לימוד התנ"ך הוא אתגר מדהים, בתחום ההבנה הזיכרון והקישוריות בין החומרים שעליהם התנ"ך מדבר.

 

מתנה לבר מצווה בת מצווה לנער הדתי לנער החילוני (התנ"ך של כולנו)

נער ונערה המגיעים לבר מצווה או בת מצווה מתרגשים מאוד, הם חשים את כובד האחריות ואת ההשקעה והקצאת הזמן של ההורים על מנת לחגוג להם את היום המיוחד יום הבר מצווה \ בת מצווה. הריגוש של ההורים מרגש את הילדים. הילדים לומדים להבין מה חשוב להורים.

נצל את יום הבר מצווה או הבת מצווה, על מנת להנחיל את ערכי התנ"ך לבן המצווה או לבת המצווה. חיבור לתנ"ך ביום זה ייטע את שורשי אהבת התנ"ך לבן בר המצווה או בת המצווה, שורשים אלו הם השורשים של עם ישראל, החיבור לארץ ישראל ולתורת ישראל.

החיבור של התנ"ך הינו חיבור טבעי שורשי בריא וטוב בעיני ה' ואדם. הוא נוטע בנו שילוב של אהבת תורה ויראת שמים עם חיבור לזולת לחבר למדינה לעם ישראל.

בר מצווה או בת מצווה משמעו חיבור למצווה שלא מתוך בחירה אלא מתוך תחושת חובה ואחריות, מקור המצוות כולן בתנ"ך עיקרן בתורה והנופך שלהם בנביאים ובכתובים. המשנה והגמרא מפרשנת ומסבירה ודנה במה שכתוב בתנ"ך.

שאל אותי פעם חבר למה אני לומד תמיד מן התנ"ך, הצבעתי לו על ספריית הקודש ואמרתי לו אתה רואה שם את אלפי הספרים, כולם מדברים על מה שכתוב בספר הזה התנ"ך.

היש מתנה נפלאה מזו ליום הבר מצווה, הבת מצווה?.

בהצלחה רבה

שמואל עמרוסי 

ללא תשלום

חידון התנ"ך